Blog > Komentarze do wpisu

Po robocie

Zebraliśmy się dla niepoznaki zaraz po świętach, kiedy większość tych innych jeszcze ledwie dźwiga brzuchy napełnione duchową strawą minionej refleksji.
My, niestety, nie możemy sobie na to pozwalać i wcale nie dlatego, że nie mamy dusz (choć nie mamy), jak ci inni, tylko dlatego, że roboty huk z tym permanentnym ratowaniem świata od kosmitów.
Bo my jesteśmy tajna grupa wybawców Ziemi od kosmicznych agresorów.
Nie znacie nas, bo nie jesteśmy od tego by nas znać, tylko od tego by ratować Ziemię i robimy co do nas należy bez ociągania i sumiennie.
Dla jasności wyjawię, że nie mamy nic wspólnego z pacanami w czarnych gangach, bo to są kelnerzy w porównaniu z nami i nadają się jedynie do tego by ich pokazywać w tandetnych filmach dla śmiechu.
My nie wyróżniamy się niczym (może prócz inteligencji, ale chwalić tym się nie wypada, a i tego nie widać) spośród reszty populacji, ale dzięki temu jesteśmy, jak dotąd, stuprocentowo skuteczni, bo jeszcze żaden kosmita się na Ziemi nie pokazał.
To, co niekiedy Wam się przedstawia, jako kosmiczne stworki, to nasz kamuflaż, byście żyli w spokoju i przekonaniu, że kosmici to bajki.
Łatwiej nam wtedy robić swoje.
Wracając do naszego zebrania po świętach. pewnie ciekawi Was jaki był powód.
Juz wyjaśniam. W Wigilię nastąpił zmasowany atak kosmitów. Był to jeden z największych w historii Ziemi od czasów wyginięcia dinozaurów, które, chyba się domyślacie, czym były? Właśnie. To była naprawdę dobra robota i mamy za to po ciemnej kropce, tam gdzie nie widać.
W Wigilię było równie ciężko i pot nam oczy zalewał, i ręce mdlały, ale daliśmy sobie radę, jak zawsze.
Od tego przecież jesteśmy.
A dzisiaj spotkaliśmy się, żeby podzielić się opłatkiem.
Trochę sarkali Muzułmanie w naszych szeregach, ale przecież na Ramadan też piliśmy dopiero po zachodzie Słońca i to na Księżycu, żeby nie było.

Dzisiaj mogliśmy zacząć wcześniej.
środa, 28 grudnia 2011, zabociek
52 1320 1537 0583 2853 3000 0001

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/12/29 13:02:09
Wiesz, ja od dawna podejrzewałem, że te Twoje "pozory i iluzje" to tylko kamuflaż dla ukrywania prawdy. Bo jak każdy kto czyta Twój blog wie doskonale, że jesteś liderem tej gwardii niestrudzonych obrońców naszej napastowanej prze kosmitów planety. Ludzie myślą że każdy "Obcy" to kosmita, ale to tylko pozory. Ja mam nawet obcych sąsiadów bo ich nie znam, ale nie wyglądają na kosmitów. Z Nowym Rokiem życzę serdecznie dalszych sukcesów w walce z kosmatymi iluzjami, które nie są wcale pozorne.
-
2011/12/29 16:07:16
Ach wiec to tak wyglada! Nieraz czulem, ze ktos musi odpedzac kosmitow, a teraz juz wiem jak to jest. Zamiesciles bardzo wartosciowy material!

W male zielone ludziki nigdy nie wierzylem, czulem ze to sciema. Ale jesli chodzi o Czlekoksztaltne Jaszczury (Reptilians), to obawiam sie, ze moga istniec. Czy wasza grupa zajmuje sie Czlekoksztaltnymi Jaszczurami?
-
2011/12/30 23:27:46
A przede wszystkim: życzę pomyślności w nadchodzącym roku. Żeby choroby mniej dokuczały i żeby było lepiej.
-
2011/12/31 19:23:15
Dołączam się, Żaboćku, kochany. Mam wprawdzie w domu małego kosmitę, ale wierzę, że dla Waszych służb nie wyda się on wystarczającym zagrożeniem. Czołem!
-
2011/12/31 22:54:15
Szczesliwego Nowego Roku :)
-
2012/01/02 00:13:24
Dziękuję Wam za komentarze i zrozumienie dla trudnej, ale jak wiecie, owocnej pracy:)